Oto Çilingir Hizmeti

Otomobil Çilingir Hizmeti

Çilingir hizmetlerinin araç için olan bölümü olan oto çilingircilik, araçların kontak anahtarları ve kapı sistemleriyle alakalı hizmetler sunan kısmıdır. Oto çilingirler araç üstünde anahtar kalması vb. durumlarda kapı açma, kilit açma, anahtar kopyalama, çoğaltma gibi hizmetler verir. Siz de marka veya model farketmeksizin oto çilingire ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizi arayın.

Acil Oto Çilingir7 Gün 24 Saat Oto Çilingir

7 Gün 24 Saat Oto Çilingir Hizmetimizden Faydalanmak İçin Arayın

Oto Anahtarcı – Acil Oto Anahtarcı

Oto çilingir hizmetlerimiz araç içinde anahtar kalması veya aracın kilit sisteminin bozulmasından, akü kaynaklı çalışmaması durumunda sunduğumuz hizmetlerdir.

Araç Anahtarı İçerde Kalması; Unutkanlıktan veya farklı sebeplerde anahtarınız araç içinde kalabilir ve arabanız otomatik kapıları kilitleyebilir. Bu gibi durumlarda 15 dk. gibi kısa bir süre içinde bulunduğunuz bölgeye ularaşarak kapınızı en kısa sürede ve hasarsız olarak açıyoruz.

Araç Akü Bitmesi ve Kilit Sisteminin Çalışmaması ; Özellikle duran, park halinde günlerce çalışmayan araçlarda sık sık gerçekleşen, akü bütmesi sonucu kilit sisteminin çalışmaması ve anahtarın araç üstünde, içerde kalması durumunda yaşanan sorunlardır. Bu gibi bir sorun yaşıyorsanız motorlu oto çilingir ekibimizi hemen arayıp yerinde oto çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Araç Anahtarı Bagaj vb. Kısımlarda Kalması ; En sık karşılaşılan durumlardan birisi de bagaj, koltuk üstleri veya yan ceplerde araç anahtarını unutmaktadır. Bu gibi durumlarda araç otomatik kilitlendiğinde hasarsız, en kısa sürede aracınızın kapılarını açıyoruz. Detaylı bilgi ve oto çilingir hizmeti için hemen bizi arayın.